Jak objednat: 

1.       Nejprve vyberete dort buď z naší nabídky dortů nebo nám můžete poslat fotku jakéhokoliv dortu nalezeného na internetu samozřejmostí je změna barvy nápisu a.t.d. Nebo stačí popsat téma a nechat kreativitu na nás určitě vás nezklamem.

2.       Velikost dortu:  nejčastější velikost je  průměr 23 cm. výška 8 cm.  cca. 12-15 porcí 

3.       korpus:  vanilkový, čokoládový, mramorový (kombinace vanilkového a čokoládového), vlašskoořechový , lískooříškový , mandlový a kokosový.

4.       Krém v prvním prořezu - odlechčený pudinkomáslový: čokoládový, vanilkový, karamelový, kávový, z kvalitního másla dle naší receptůry velice chutný a nepřeslazený.

5.       do druhého prořezu nabídka z bodu 4. ale nejžádanější je odlehčená šlehačka s příchutí: jahoda, malina, meruňka, mandarinka, hruška, cappuccíno, tiramisu, jogurt, tvaroh, banán, pomeranč, limeta, čokoláda,

6.       Datum kdy si pro dort přijedete, jméno a telefoní číslo na Vás.

7.       Zavolat, napsat a objednat. Na email odpovídáme převážně ve večerních hodinách a jestli Vám dlouho nebereme telefon tak to nevzdávejte a zavolejte později to zrovna máme ruce v těstě . Zálohu není třeba posílat zatím se každý těšil že si pochutná a pro dort si přijel a za to všem zákazníkům děkujem.

8.       Nezapomenout si datum zapsat a přijet si pro dort. Mapku kde se nacházíme najdete na úvodní straně v dolní části.

MOŽNÁ PLATBA KORTOU

OBJEDNANÉ DORTY na pátek vydáváme OD 15.00 - 20.00 hod. 

v jiné dny a hodiny pouze po dohodě tel: 774 567 943

 

      vždy Vám zaručím nejvyšší kvalitu a nepřekonatelnou chuť

 

Kontaktujte nás